Запрошуємо на презентацію книги

20 лютого о 19:00 запрошуємо до Національної наукової медичної бібліотеки України на презентацію книги Семена Широчина і Олександра Михайлика «Невідомі периферії Києва. Голосіївський район».

Про авторів:

Семен Широчин – кандидат технічних наук, дослідник архітектури Києва, автор книг та низки статей про архітектуру Києва радянської доби.

Олександр Михайлик – києвознавець, автор низки книг про архітектуру Києва та храмів Київщини та Житомирщини.

Про книгу:

У книзі розглянуто історію розвитку усіх історичних місцин на терені Голосіївський району – найбільшого у Києві, за площею майже рівного королівству Ліхтенштейн, але досі не дослідженому. Детально згадано усі історичні місцевості, що існують або існували – аж до найменших хуторів (відомості про деякі з них досі ніде не публікувалися, а їх історія не досліджувалася).

У виданні велику увагу приділено науковим установам і навчальним закладам.

У книзі 296 сторінок, папір крейдований, обкладинка тверда, більше 300 зображень – це ілюстрації, плани, схеми та ескізи. Більшість ілюстративного матеріалу публікується вперше, зокрема є малюнки. Де ля Фліза, що вперше використані для ілюстрації книги з історії Києва.

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Публікації на цю тему

20 лютого о 19:00 запрошуємо до Національної наукової медичної бібліотеки України на презентацію книги Семена Широчина і Олександра Михайлика «Невідомі периферії Києва. Голосіївський район». Про авторів: Семен Широчин – кандидат технічних наук, дослідник архітектури Києва, автор книг та низки статей про архітектуру Києва радянської доби. Олександр Михайлик – києвознавець, автор низки книг про архітектуру Києва та храмів Київщини та Житомирщини. Про книгу: У книзі розглянуто історію розвитку усіх історичних місцин на терені Голосіївський району – найбільшого у Києві, за площею майже рівного королівству Ліхтенштейн, але досі не дослідженому. Детально згадано усі історичні місцевості, що існують або існували – аж до найменших хуторів (відомості про деякі з них досі ніде не публікувалися, а їх історія не досліджувалася). У виданні велику увагу приділено науковим установам і навчальним закладам. У книзі 296 сторінок, папір крейдований, обкладинка тверда, більше 300 зображень – це ілюстрації, плани, схеми та ескізи. Більшість ілюстративного матеріалу публікується вперше, зокрема є малюнки. Де ля Фліза, що вперше використані для ілюстрації книги з історії Києва. ВХІД ВІЛЬНИЙ