Міжнародні проекти, конкурси та гранти в Україні

Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує Вас долучитися до семінару, що відбудеться 25 червня з 16.00 до 18.00 в Національній науковій медичній бібліотеці України, у рамках серії семінарів для науковців та освітян «Міжнародні проекти, конкурси та гранти в Україні».

У заході візьмуть участь українські випускники Програми імені Фулбрайта:

Вероніка Алексанич,
Представництво Інституту міжнародної освіти (IIE), Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні, Координатор програм обміну для науковців.
Презентація Програми академічних обмінів імені Фулбрайта

Олександр Звінчук,
Проект USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я”, Радник із зміцнення кадрового потенціалу в охороні здоров’я. University of Illinois at Chicago, Fulbright Visiting Scholar Program 2016-2017
Досвід та переваги участі у Програмі Фулбрайта для дослідників

Ірина Наталушко,
Всеукраїнська арт-терапевтична асоціація, Європейська федерація арт-терапії. George Washington University, Fulbright Visiting Scholar Program 2017-2018.
Арт-терапія та терапія психологічних травм у системі психічного та фізичного здоров’я. Фулбрайтівський досвід освіти, практки та викладання.

Анна Яцишина,
Інститут молекулярної біології та генетики НАНУ, Старший науковий співробітник. Yale University, Fulbright Visiting Scholar Program 2015-2016.
Досвід проведення наукових досліджень на медичному факультеті Єльського університету за підтримки програми Fulbright Visiting Scholar Program.

Метою семінару є ознайомлення аудиторії з можливостями, що їх надає Програма, та обговорення умов участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій для навчання, стажування та проведення досліджень в університетах США. Окрім того, це гарна нагода довідатись про цілі й традиції Програми, а також пізнати історії наукових пошуків і напрацювань її учасників.

Для участі в семінарі заповніть реєстраційну форму

 

Матеріал семінару можно завантажити за посиланням:

Fulbright Program in Ukraine

Публікації на цю тему

Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує Вас долучитися до семінару, що відбудеться 25 червня з 16.00 до 18.00 в Національній науковій медичній бібліотеці України, у рамках серії семінарів для науковців та освітян «Міжнародні проекти, конкурси та гранти в Україні». У заході візьмуть участь українські випускники Програми імені Фулбрайта: Вероніка Алексанич, Представництво Інституту міжнародної освіти (IIE), Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні, Координатор програм обміну для науковців. Презентація Програми академічних обмінів імені Фулбрайта
Олександр Звінчук, Проект USAID "Підтримка реформи охорони здоров’я", Радник із зміцнення кадрового потенціалу в охороні здоров’я. University of Illinois at Chicago, Fulbright Visiting Scholar Program 2016-2017 Досвід та переваги участі у Програмі Фулбрайта для дослідників Ірина Наталушко, Всеукраїнська арт-терапевтична асоціація, Європейська федерація арт-терапії. George Washington University, Fulbright Visiting Scholar Program 2017-2018. Арт-терапія та терапія психологічних травм у системі психічного та фізичного здоров'я. Фулбрайтівський досвід освіти, практки та викладання. Анна Яцишина, Інститут молекулярної біології та генетики НАНУ, Старший науковий співробітник. Yale University, Fulbright Visiting Scholar Program 2015-2016. Досвід проведення наукових досліджень на медичному факультеті Єльського університету за підтримки програми Fulbright Visiting Scholar Program. Метою семінару є ознайомлення аудиторії з можливостями, що їх надає Програма, та обговорення умов участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій для навчання, стажування та проведення досліджень в університетах США. Окрім того, це гарна нагода довідатись про цілі й традиції Програми, а також пізнати історії наукових пошуків і напрацювань її учасників. Для участі в семінарі заповніть реєстраційну форму
  Матеріал семінару можно завантажити за посиланням: Fulbright Program in Ukraine