ЗДОРОВ`Я СЕРЦЯ І СУДИН

На виставці представлені книги з кардіології вітчизняних та зарубіжних вчених. Надана інформація щодо причин і ризиків захворювань серця та можливостей їх корекції. Висвітлені сучасні ключові положення патогенезу, діагностики і тактики лікування. Аспекти реабілітації хворих розглянуті згідно нормативних документів відповідно українським та європейським стандартам.

Тематика виставки охоплює книги з найважливіших науково-практичних проблем кардіології, включаючи артеріальну гіпертензію, ішемічну хворобу серця, хронічну серцеву недостатність та інші. Особлива увага приділяється сучасним аспектам патогенезу, діагностики, тактики лікування та реабілітації кардіологічних хворих.

 

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

На виставці представлені книги з кардіології вітчизняних та зарубіжних вчених. Надана інформація щодо причин і ризиків захворювань серця та можливостей їх корекції. Висвітлені сучасні ключові положення патогенезу, діагностики і тактики лікування. Аспекти реабілітації хворих розглянуті згідно нормативних документів відповідно українським та європейським стандартам. Тематика виставки охоплює книги з найважливіших науково-практичних проблем кардіології, включаючи артеріальну гіпертензію, ішемічну хворобу серця, хронічну серцеву недостатність та інші. Особлива увага приділяється сучасним аспектам патогенезу, діагностики, тактики лікування та реабілітації кардіологічних хворих.