ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

На виставці представлені видання, які містять інформацію про підтримання здоров’я людини в сучасних умовах екологічних, економічних, медичних та духовних катастроф. Розглянуті складові здорового способу життя, фактори впливу на стан здоров’я та ризики, що викликають захворювання. Висвітлюються сучасні досягнення, надаються рекомендації та поради щодо організації здорового способу життя. Велика увага приділена валеологічній освіті дітей та молоді.

На виставці у науково-популярній формі представлені сучасні концепції здорового способу життя. Автори – вітчизняні та зарубіжні науковці, лікарі, фахівці народної медицини надають рекомендації щодо створення власної моделі здорового життя з урахуванням найкращого світового досвіду минулого і сьогодення.
3кв. 2020 Здор. спосіб життя

Публікації на цю тему

На виставці представлені видання, які містять інформацію про підтримання здоров’я людини в сучасних умовах екологічних, економічних, медичних та духовних катастроф. Розглянуті складові здорового способу життя, фактори впливу на стан здоров’я та ризики, що викликають захворювання. Висвітлюються сучасні досягнення, надаються рекомендації та поради щодо організації здорового способу життя. Велика увага приділена валеологічній освіті дітей та молоді. На виставці у науково-популярній формі представлені сучасні концепції здорового способу життя. Автори – вітчизняні та зарубіжні науковці, лікарі, фахівці народної медицини надають рекомендації щодо створення власної моделі здорового життя з урахуванням найкращого світового досвіду минулого і сьогодення. 3кв. 2020 Здор. спосіб життя