Жіноче здоров`я XXI століття

Національна наукова медична бібліотека України взяла участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю ″Жіноче здоров`я XXI століття. Стратегія та тактика рішень міждисциплінарних проблем естетичної гінекології″, яка відбулася 25-26 травня 2017 року у Конференц-залі Фізико-хімічного корпусу Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця МОЗ України, м. Київ.

Захід внесено до ″Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, що проводяться в 2017 році МОЗ і НАМН України″.

На науково-практичній конференції фахівці ННМБУ демонстрували презентаційні та інформаційні матеріали про діяльність, послуги та сервіси бібліотеки. Популяризували бібліотечні біобібліографічні видання. Представляли книжкові фонди бібліотеки за тематикою акушерства та гінекології: відновлення жіночої сексуальності, інтимної пластики, сексуальністі жінки в різні вікові періоди, варикозної хвороби в акушерстві і гінекології, пластики молочної залози, проблем ендометріозу, внутрішньоматкової патології та ін. Література викликала жвавий інтерес у учасників конференції: лікарів гінекологів, акушерів, імунологів, терапевтів, мікробіологів, лікарів лабораторної діагностики, керівників структурних підрозділів та закладів охорони здоров’я з регіонів, науковців з провідних науково-дослідних установ МОЗ України та НАМН України. Доктор медичних наук, професор відділу сексопатології та андрології ДУ ″Інституту урології″ НАМН України Ромащенко Оксана Василівна, від колективу авторів, подарувала до фонду Бібліотеки книгу з дарчим написом ″Женская сексология и сексопатология″.

Організаційний комітет: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця – кафедра акушерства і гінекології №3 НМУ імені О. О. Богомольця, кафедра акушерства і гінекології ІПО НМУ імені О.О. Богомольця, Компанія ″МЕДІАМЕД″ за активну участь та інформаційний супровід у проведенні науково-практичної конференції, нагородили Бібліотеку сертифікованим Дипломом.

Публікації на цю тему

Національна наукова медична бібліотека України взяла участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю ″Жіноче здоров`я XXI століття. Стратегія та тактика рішень міждисциплінарних проблем естетичної гінекології″, яка відбулася 25-26 травня 2017 року у Конференц-залі Фізико-хімічного корпусу Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця МОЗ України, м. Київ. Захід внесено до ″Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, що проводяться в 2017 році МОЗ і НАМН України″. На науково-практичній конференції фахівці ННМБУ демонстрували презентаційні та інформаційні матеріали про діяльність, послуги та сервіси бібліотеки. Популяризували бібліотечні біобібліографічні видання. Представляли книжкові фонди бібліотеки за тематикою акушерства та гінекології: відновлення жіночої сексуальності, інтимної пластики, сексуальністі жінки в різні вікові періоди, варикозної хвороби в акушерстві і гінекології, пластики молочної залози, проблем ендометріозу, внутрішньоматкової патології та ін. Література викликала жвавий інтерес у учасників конференції: лікарів гінекологів, акушерів, імунологів, терапевтів, мікробіологів, лікарів лабораторної діагностики, керівників структурних підрозділів та закладів охорони здоров’я з регіонів, науковців з провідних науково-дослідних установ МОЗ України та НАМН України. Доктор медичних наук, професор відділу сексопатології та андрології ДУ ″Інституту урології″ НАМН України Ромащенко Оксана Василівна, від колективу авторів, подарувала до фонду Бібліотеки книгу з дарчим написом ″Женская сексология и сексопатология″. Організаційний комітет: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця - кафедра акушерства і гінекології №3 НМУ імені О. О. Богомольця, кафедра акушерства і гінекології ІПО НМУ імені О.О. Богомольця, Компанія ″МЕДІАМЕД″ за активну участь та інформаційний супровід у проведенні науково-практичної конференції, нагородили Бібліотеку сертифікованим Дипломом.