10 вересня у ННМБУ відбувся семінар «Міжнародні проекти, конкурси та гранти в Україні»

У його рамках були представлені лекції Гороховатської Ольги Ярославни (представник НКП «Здоров’я, демографічні зміни та добробут», вчений секретар Відділення інформатики НАН України, к.і.н.) «Програма Горизонт 2020 та її останні конкурси за напрямом «Здоров’я, демографічні зміни та добробут»; Гороховатської Марини Ярославни (Національний контактний пункт «Дослідницькі інфраструктури» програми Н 2020, вчений секретар сектора зведеного планування Науково-організаційного відділу (НОВ) Президії НАН України, к.х.н.) «Дослідницькі інфраструктури в програмах ЄС: можливості для медицини».

Була дана коротка характеристика програми Горизонт 2020, описані способи пошуку проектів і партнерів, охарактеризовані типи проектів, наданий перелік відкритих і очікуваних проектів за цим напрямом, а також проанонсована наступна програма ЄК (Горизонт Європи); розкрите поняття дослідницьких інфраструктур і показані можливості їх використання для участі в конкурсах за цим напрямом.

ННМБУ отримала від лекторів у дар видання «Як підготувати проектну пропозицію на конкурси європейських дослідницьких програм», з яким можна ознайомитися у читальному залі бібліотеки за адресою: м. Київ, вул. Льва Толстого, 7.

Публікації на цю тему

У його рамках були представлені лекції Гороховатської Ольги Ярославни (представник НКП «Здоров’я, демографічні зміни та добробут», вчений секретар Відділення інформатики НАН України, к.і.н.) «Програма Горизонт 2020 та її останні конкурси за напрямом «Здоров’я, демографічні зміни та добробут»; Гороховатської Марини Ярославни (Національний контактний пункт «Дослідницькі інфраструктури» програми Н 2020, вчений секретар сектора зведеного планування Науково-організаційного відділу (НОВ) Президії НАН України, к.х.н.) «Дослідницькі інфраструктури в програмах ЄС: можливості для медицини». Була дана коротка характеристика програми Горизонт 2020, описані способи пошуку проектів і партнерів, охарактеризовані типи проектів, наданий перелік відкритих і очікуваних проектів за цим напрямом, а також проанонсована наступна програма ЄК (Горизонт Європи); розкрите поняття дослідницьких інфраструктур і показані можливості їх використання для участі в конкурсах за цим напрямом. ННМБУ отримала від лекторів у дар видання «Як підготувати проектну пропозицію на конкурси європейських дослідницьких програм», з яким можна ознайомитися у читальному залі бібліотеки за адресою: м. Київ, вул. Льва Толстого, 7.