Актуальні напрямки медицини. Інформаційний дайджест №2, 2022

У новому номері інформаційного дайджесту читачі мають можливість ознайомитись із найновішими джерелами з актуальних напрямків медицини.

Черговий номер дайджесту складається з 14 розділів: алергологія; вакцинація; військова медицина; косметологія, пластична хірургія; медицина невідкладних станів; медсестринська справа; організація охорони здоров’я; орфанні захворювання; офтальмологія; паліативна та хоспісна допомога; профілактика неінфекційних захворювань; профілактика та лікування психічних захворювань; сімейна медицина; стоматологія.

До дайджесту включено інформацію про друковані видання, що зберігаються у фондах ННМБУ, зокрема у Польській медичній бібліотеці імені професора Збігнєва Реліги (ПМБ). Наведені статті з джерел відкритого доступу містять гіперпосилання на повнотекстові ресурси.

Джерельна база представлена чотирма мовами: українською, російською, англійською та польською. Бібліографічні описи джерел у дайджесті впорядковуються за абетковою послідовністю та подаються окремими блоками за кожною темою.

З друкованими виданнями можна ознайомитися у нашій бібліотеці.

ДАЙДЖЕСТ №2 2022 ЧИТАТИ

Публікації на цю тему

У новому номері інформаційного дайджесту читачі мають можливість ознайомитись із найновішими джерелами з актуальних напрямків медицини. Черговий номер дайджесту складається з 14 розділів: алергологія; вакцинація; військова медицина; косметологія, пластична хірургія; медицина невідкладних станів; медсестринська справа; організація охорони здоров’я; орфанні захворювання; офтальмологія; паліативна та хоспісна допомога; профілактика неінфекційних захворювань; профілактика та лікування психічних захворювань; сімейна медицина; стоматологія. До дайджесту включено інформацію про друковані видання, що зберігаються у фондах ННМБУ, зокрема у Польській медичній бібліотеці імені професора Збігнєва Реліги (ПМБ). Наведені статті з джерел відкритого доступу містять гіперпосилання на повнотекстові ресурси. Джерельна база представлена чотирма мовами: українською, російською, англійською та польською. Бібліографічні описи джерел у дайджесті впорядковуються за абетковою послідовністю та подаються окремими блоками за кожною темою. З друкованими виданнями можна ознайомитися у нашій бібліотеці. ДАЙДЖЕСТ №2 2022 ЧИТАТИ