Інформаційний дайджест №3 за 2022 рік

Ми продовжуємо працювати і готувати корисну інформацію за останній період, про нові надходження книг, періодичних видань та інформаційних ресурсів.

Звертаємо увагу – вітчизняні та зарубіжні статті подаються з посиланнями на повний текст, джерельна база представлена мовами оригіналів, усі джерела відкритого доступу містять гіперпосилання на повнотекстові ресурси.

З друкованими виданнями можна працювати в читальній залі бібліотеки.

Тож заходьте за посиланням і читайте інформаційний дайджест «Актуальні напрями медицини» Національної наукової медичної бібліотеки України №3 2022 року з інформаційними джерелами, що висвітлюють такі теми, як: алергологія; вакцинація; військова медицина; косметологія, пластична хірургія; медицина невідкладних станів; медсестринська справа; організація охорони здоров’я; орфанні захворювання; офтальмологія; паліативна та хоспісна допомога; профілактика неінфекційних захворювань; профілактика та лікування психічних захворювань; сімейна медицина; стоматологія.

Будемо раді бути корисними для навчання, викладання, підвищення кваліфікації та наукових здобутків.

https://library.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/Digest-3-2022.pdf

Публікації на цю тему

Ми продовжуємо працювати і готувати корисну інформацію за останній період, про нові надходження книг, періодичних видань та інформаційних ресурсів. Звертаємо увагу – вітчизняні та зарубіжні статті подаються з посиланнями на повний текст, джерельна база представлена мовами оригіналів, усі джерела відкритого доступу містять гіперпосилання на повнотекстові ресурси. З друкованими виданнями можна працювати в читальній залі бібліотеки. Тож заходьте за посиланням і читайте інформаційний дайджест «Актуальні напрями медицини» Національної наукової медичної бібліотеки України №3 2022 року з інформаційними джерелами, що висвітлюють такі теми, як: алергологія; вакцинація; військова медицина; косметологія, пластична хірургія; медицина невідкладних станів; медсестринська справа; організація охорони здоров’я; орфанні захворювання; офтальмологія; паліативна та хоспісна допомога; профілактика неінфекційних захворювань; профілактика та лікування психічних захворювань; сімейна медицина; стоматологія. Будемо раді бути корисними для навчання, викладання, підвищення кваліфікації та наукових здобутків. https://library.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/Digest-3-2022.pdf