Актуальні напрями медицини, інформаційний дайджест №1 2021

Національна наукова медична бібліотека України пропонує для Вас новий інформаційний продукт – Дайджест про актуальні напрями медицини!

Задля раціонального використання Вашого часу фахівці нашої бібліотеки відібрали для Вас найцікавіші документи і джерела, що висвітлюють актуальні напрями медицини: алергологія, вакцинація, профілактика неінфекційних захворювань, медицина невідкладних станів, медсестринська справа, орфанні захворювання, паліативна та хоспісна допомога, профілактика та лікування психічних захворювань, сімейна медицина, туберкульоз, косметологія і практична хірургія, стоматологія, військова медицина, офтальмологія.

ДАЙДЖЕСТ №1 2021 ЧИТАТИ

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Національна наукова медична бібліотека України пропонує для Вас новий інформаційний продукт – Дайджест про актуальні напрями медицини! Задля раціонального використання Вашого часу фахівці нашої бібліотеки відібрали для Вас найцікавіші документи і джерела, що висвітлюють актуальні напрями медицини: алергологія, вакцинація, профілактика неінфекційних захворювань, медицина невідкладних станів, медсестринська справа, орфанні захворювання, паліативна та хоспісна допомога, профілактика та лікування психічних захворювань, сімейна медицина, туберкульоз, косметологія і практична хірургія, стоматологія, військова медицина, офтальмологія. ДАЙДЖЕСТ №1 2021 ЧИТАТИ