Благодійна виставка Дмитра Ачкасова

13 лютого 2024 року в Національній науковій медичній бібліотеці України відбулася благодійна виставка картин всесвітньовідомого художника, доктора архітектури, професора університету Колорадо (США) Дмитра Ачкасова.

Виставку організовано з благодійною місією – зібрати кошти для допомоги ЗСУ. На заході відбувся аукціон з продажу картин. Неперевершені картини Дмитра Ачкасова – це справжні шедеври, виконані в техніці акварелі. Всі заявлені для аукціону роботи були придбані відвідувачами виставки, серед яких лікарі, фармацевти, науковці, політики, юристи, журналісти і діячі культури. 50 відсотків коштів відразу передано на придбання автівок для спецпідрозділу «Омега».

Для відвідувачів виставки автор провів екскурсію-розповідь про історію написання картин, подорожі країнами, зустрічі і події, які спонукали до створення сюжетів.
Серед гостей була присутня народна артистка України Анжеліна Швачка, яка зачарувала відвідувачів виконанням української народної пісні «Ой, не світи, місяченьку!».

Роботи Дмитра Ачкасова зберігаються у колекціях художніх галерей та музеїв країн Європи та Америки. В рідному Києві митець обрав Золоту залу бібліотеки не випадково. Ця будівля і до сьогодні пронизана величною історією меценатства своїх господарів – відомої родини Терещенків, цукрозаводчиків кінця ХІХ – початку ХХ століття.

Традицію продовжує і колектив бібліотеки. Під час війни майже всі художні виставки, що проходять в ННМБУ спрямовуються на збір допомоги ЗСУ. У співпраці з митцями і творчими колективами робимо свій внесок у підтримку наших захисників.

Публікації на цю тему

13 лютого 2024 року в Національній науковій медичній бібліотеці України відбулася благодійна виставка картин всесвітньовідомого художника, доктора архітектури, професора університету Колорадо (США) Дмитра Ачкасова. Виставку організовано з благодійною місією – зібрати кошти для допомоги ЗСУ. На заході відбувся аукціон з продажу картин. Неперевершені картини Дмитра Ачкасова – це справжні шедеври, виконані в техніці акварелі. Всі заявлені для аукціону роботи були придбані відвідувачами виставки, серед яких лікарі, фармацевти, науковці, політики, юристи, журналісти і діячі культури. 50 відсотків коштів відразу передано на придбання автівок для спецпідрозділу «Омега». Для відвідувачів виставки автор провів екскурсію-розповідь про історію написання картин, подорожі країнами, зустрічі і події, які спонукали до створення сюжетів. Серед гостей була присутня народна артистка України Анжеліна Швачка, яка зачарувала відвідувачів виконанням української народної пісні «Ой, не світи, місяченьку!». Роботи Дмитра Ачкасова зберігаються у колекціях художніх галерей та музеїв країн Європи та Америки. В рідному Києві митець обрав Золоту залу бібліотеки не випадково. Ця будівля і до сьогодні пронизана величною історією меценатства своїх господарів – відомої родини Терещенків, цукрозаводчиків кінця ХІХ – початку ХХ століття. Традицію продовжує і колектив бібліотеки. Під час війни майже всі художні виставки, що проходять в ННМБУ спрямовуються на збір допомоги ЗСУ. У співпраці з митцями і творчими колективами робимо свій внесок у підтримку наших захисників.