Історія медицини та охорони здоров’я в Україні

Історія медицини та охорони здоров’я в Україні : наук.-допом. бібліогр. покажч. / уклад. : Л. Є. Корнілова, Н. І. Мамедова ; Нац. наук. мед. б-ка України. – Київ, 2012. – Ч. 3 : (1992-2011 рр.). – 107 с.

Покажчик продовжує серію відань, присвячених історії медицини та охорони здоров’я в Україні. До видання увійшли 1232 друкованих праці: монографії, збірники наукових праць, автореферати дисертацій, статті з журналів і збірників з 1992 по 2011 рр.

Із цією книгою Ви можете ознайомитися в Електронному архіві ННМБУ

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Історія медицини та охорони здоров’я в Україні : наук.-допом. бібліогр. покажч. / уклад. : Л. Є. Корнілова, Н. І. Мамедова ; Нац. наук. мед. б-ка України. – Київ, 2012. – Ч. 3 : (1992-2011 рр.). – 107 с. Покажчик продовжує серію відань, присвячених історії медицини та охорони здоров’я в Україні. До видання увійшли 1232 друкованих праці: монографії, збірники наукових праць, автореферати дисертацій, статті з журналів і збірників з 1992 по 2011 рр. Із цією книгою Ви можете ознайомитися в Електронному архіві ННМБУ