Покажчик обмінного фонду ННМБУ випуск 60

«Покажчик обмінного фонду ННМБУ» вміщує інформацію про обмінний фонд Національної наукової медичної бібліотеки України (ННМБУ).

Даний бібліографічний покажчик складається з двох розділів. У першому – подається інформація про видання, які надійшли до основного та депозитарного фондів бібліотеки завдяки книгообміну. У другому розділі пропонуються документи, наявні в обмінному фонді ННМБУ (за останні 10-15 років), і які можуть бути замовлені бібліотеками. В цьому розділі представлено ретроспективний обмінний фонд за 1949-1989 рр. та періодичні видання за 2014-2021 рр., які пропонуються до обміну.

Незмінною залишається рубрика «Книги, які розшукує ННМБУ». Це видання, які конче необхідні бібліотеці. Книгозбірня готова до співпраці на основі еквівалентного книгообміну.

Покажчик обмін.фонду. вип.60

Публікації на цю тему

«Покажчик обмінного фонду ННМБУ» вміщує інформацію про обмінний фонд Національної наукової медичної бібліотеки України (ННМБУ). Даний бібліографічний покажчик складається з двох розділів. У першому – подається інформація про видання, які надійшли до основного та депозитарного фондів бібліотеки завдяки книгообміну. У другому розділі пропонуються документи, наявні в обмінному фонді ННМБУ (за останні 10-15 років), і які можуть бути замовлені бібліотеками. В цьому розділі представлено ретроспективний обмінний фонд за 1949-1989 рр. та періодичні видання за 2014-2021 рр., які пропонуються до обміну. Незмінною залишається рубрика «Книги, які розшукує ННМБУ». Це видання, які конче необхідні бібліотеці. Книгозбірня готова до співпраці на основі еквівалентного книгообміну. Покажчик обмін.фонду. вип.60