Не ради слави

Не ради слави: до 85-річчя від дня народж. Федора Олексійовича Тишка – науковця, лікаря, педагога, поета: бібліогр. покажч./Нац.наук.мед.б-ка України. – Київ, 2022. – 200 с.

«Лікар з душею поета», – так називають Ф. О.Тишка, д. мед. н., професор кафедри оториноларингології НМУ імені О. О. Богомольця, лауреат Державної премії УРСР, заслужений діяч науки і техніки України, академік АН Вищої школи України, академік Нью-Йоркської академії наук. Його професійна майстерність допомогла тисячам пацієнтів, прагнення досконалості втілилося у наукових здобутках, фаховий досвід став в нагоді зростаючому поколінню молодих лікарів, любов до життя знайшла відображення в чудових поезіях. Книга містить науковий доробок вченого – роботи, написані упродовж 58-річної діяльності, поетичну творчість, а також літературу про життя і діяльність Ф. О .Тишка

Видання адресоване науковим працівникам, лікарям, здобувачам медичної освіти, фахівцям інформаційної та бібліографічної справи, історикам медицини та всім, хто цікавиться українською поезією.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Не ради слави: до 85-річчя від дня народж. Федора Олексійовича Тишка – науковця, лікаря, педагога, поета: бібліогр. покажч./Нац.наук.мед.б-ка України. – Київ, 2022. – 200 с. «Лікар з душею поета», – так називають Ф. О.Тишка, д. мед. н., професор кафедри оториноларингології НМУ імені О. О. Богомольця, лауреат Державної премії УРСР, заслужений діяч науки і техніки України, академік АН Вищої школи України, академік Нью-Йоркської академії наук. Його професійна майстерність допомогла тисячам пацієнтів, прагнення досконалості втілилося у наукових здобутках, фаховий досвід став в нагоді зростаючому поколінню молодих лікарів, любов до життя знайшла відображення в чудових поезіях. Книга містить науковий доробок вченого - роботи, написані упродовж 58-річної діяльності, поетичну творчість, а також літературу про життя і діяльність Ф. О .Тишка Видання адресоване науковим працівникам, лікарям, здобувачам медичної освіти, фахівцям інформаційної та бібліографічної справи, історикам медицини та всім, хто цікавиться українською поезією.