Караваєв Володимир Опанасович

Караваєв Володимир Опанасович. До 200-річчя від дня народження : біобібліогр. покажч. / уклад. : Л. Є. Корнілова, Н. І. Мамєдова ; Нац. наук. мед. б-ка України. – Київ, 2011. – 39 с. – Серія “Товариство київських лікарів в особах”.

Біобібліографічний покажчик “Караваєв Володимир Опанасович. До 200-річчя від дня народження” продовжує серію покажчиків “Товариство київських лікарів в особах”. До видання ввійшли бібліографічні описи друкованих праць вченого періоду 1838-1886 рр. Це монографії, статті, лекції Володимира Караваєва, матеріали про його життя та діяльність.

Із цією книгою Ви можете ознайомитися в Електронному архіві ННМБУ

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Караваєв Володимир Опанасович. До 200-річчя від дня народження : біобібліогр. покажч. / уклад. : Л. Є. Корнілова, Н. І. Мамєдова ; Нац. наук. мед. б-ка України. – Київ, 2011. – 39 с. – Серія "Товариство київських лікарів в особах". Біобібліографічний покажчик "Караваєв Володимир Опанасович. До 200-річчя від дня народження" продовжує серію покажчиків "Товариство київських лікарів в особах". До видання ввійшли бібліографічні описи друкованих праць вченого періоду 1838-1886 рр. Це монографії, статті, лекції Володимира Караваєва, матеріали про його життя та діяльність. Із цією книгою Ви можете ознайомитися в Електронному архіві ННМБУ