Лікарська совість м. Києва початку ХХ ст.

Лікарська совість м. Києва початку ХХ ст. До 150-річчя від дня народження Теофіла Гавриловича Яновського : біобібліогр. покажч. / уклад. : Л. Є. Корнілова, Н. І. Мамедова, М. І. Гулівець. – Київ, 2011. – 55 с. – (Товариство київських лікарів в особах).

Перший випуск покажчика серії “Товариство київських лікарів в особах” присвячений життю та діяльності першого в історії української медицини академіка-клініциста, видатного терапевта та фтизіатра, одного з засновників Київської школи терапевтів, Голови Товариства київських лікарів Теофіла Гавриловича Яновського.

Із цією книгою Ви можете ознайомитися в Електронному архіві ННМБУ

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Лікарська совість м. Києва початку ХХ ст. До 150-річчя від дня народження Теофіла Гавриловича Яновського : біобібліогр. покажч. / уклад. : Л. Є. Корнілова, Н. І. Мамедова, М. І. Гулівець. – Київ, 2011. – 55 с. – (Товариство київських лікарів в особах). Перший випуск покажчика серії "Товариство київських лікарів в особах" присвячений життю та діяльності першого в історії української медицини академіка-клініциста, видатного терапевта та фтизіатра, одного з засновників Київської школи терапевтів, Голови Товариства київських лікарів Теофіла Гавриловича Яновського. Із цією книгою Ви можете ознайомитися в Електронному архіві ННМБУ