Аналітична статистика

В статистичних таблицях, на основі звітів бібліотек мережі, представлено роботу медичних бібліотек України всіх рівнів.

Мережа і штат медичних бібліотек України – кількість бібліотек загалом по Україні та за областями, в тому числі за типами бібліотек, та штат бібліотек за областями, типами бібліотек та освітою.

Загальні показники роботи медичних бібліотек України – основні показники загалом по Україні та за областями щодо користувачів, руху фонду, видачі документів, обертаності та читаності.

Національна наукова медична бібліотека України. Обласні наукові медичні бібліотеки – основні показники щодо користувачів, руху фонду, видачі документів, обертаності та читаності Національної наукової медичної бібліотеки України та обласних наукових медичних бібліотек.

Бібліотеки вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації – основні показники щодо користувачів, руху фонду, видачі документів, обертаності та читаності бібліотек ВНЗ.

Бібліотеки державних установ науково-дослідних інститутів НАМН та МОЗ України – основні показники щодо користувачів, руху фонду, видачі документів, обертаності та читаності бібліотек НДІ.

Всі показники подано у порівнянні з попереднім роком.
зведена таблиця

Завантажити

Світ медичних бібліотек. Рік 2020 *відкриється у новому вікні