Микола Михайлович Амосов. Легенда світової науки

Микола Михайлович Амосов. Легенда світової науки : біобібліогр. покажч. / упоряд. : Л. Є. Корнілова, Т. А. Остапенко ; наук. консультант К. М. Амосова ; наук. ред. Р. І. Павленко ; Нац. наук. мед. б-ка України. – Київ, 2009. – 80 с.

Видання ініційовано та підготовлено Національною науковою медичною бібліотекою України, постійним читачем і щирим другом якої впродовж багатьох років був М.М. Амосов. Творча спадщина академіка Національної академії наук України та Національної академії медичних наук України, видатного вченого в галузі медицини та біокібернетики, громадського діяча, який поєднав у собі талант хірурга, біокібернетика, філософа, оригінального мислителя та письменника – це вагомий внесок у досягнення вітчизняної та світової наукової думки. До видання увійшли 672 друковані праці, 92 інтерв’ю з 1948 по 2005 роки, матеріали з сімейного архіву доньки М.М. Амосова Катерини Миколаївни та секретаря Ганни Іванівни Телепової.

Із цією книгою Ви можете ознайомитися в Електронному архіві ННМБУ

Публікації на цю тему

Микола Михайлович Амосов. Легенда світової науки : біобібліогр. покажч. / упоряд. : Л. Є. Корнілова, Т. А. Остапенко ; наук. консультант К. М. Амосова ; наук. ред. Р. І. Павленко ; Нац. наук. мед. б-ка України. – Київ, 2009. – 80 с. Видання ініційовано та підготовлено Національною науковою медичною бібліотекою України, постійним читачем і щирим другом якої впродовж багатьох років був М.М. Амосов. Творча спадщина академіка Національної академії наук України та Національної академії медичних наук України, видатного вченого в галузі медицини та біокібернетики, громадського діяча, який поєднав у собі талант хірурга, біокібернетика, філософа, оригінального мислителя та письменника – це вагомий внесок у досягнення вітчизняної та світової наукової думки. До видання увійшли 672 друковані праці, 92 інтерв’ю з 1948 по 2005 роки, матеріали з сімейного архіву доньки М.М. Амосова Катерини Миколаївни та секретаря Ганни Іванівни Телепової. Із цією книгою Ви можете ознайомитися в Електронному архіві ННМБУ