Національна наукова медична бібліотека України (2010-2015)

Національна наукова медична бібліотека України (2010-2015) : бібліогр. покажч. вид. б-ки та літ. про її діяльність / уклад. : Л. Є. Корнілова, Д. Л. Супрун ; Нац. наук. мед. б-ка України. – Київ, 2015. – 42 с.

Покажчик включає праці співробітників ННМБУ й інших авторів, що висвітлюють діяльність бібліотеки з різних аспектів бібліотечної справи за 2010-2015 рр. Підготовлений до 85-річчя Національної наукової медичної бібліотеки України.

Із цією книгою Ви можете ознайомитися в Електронному архіві ННМБУ

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Національна наукова медична бібліотека України (2010-2015) : бібліогр. покажч. вид. б-ки та літ. про її діяльність / уклад. : Л. Є. Корнілова, Д. Л. Супрун ; Нац. наук. мед. б-ка України. – Київ, 2015. – 42 с. Покажчик включає праці співробітників ННМБУ й інших авторів, що висвітлюють діяльність бібліотеки з різних аспектів бібліотечної справи за 2010-2015 рр. Підготовлений до 85-річчя Національної наукової медичної бібліотеки України. Із цією книгою Ви можете ознайомитися в Електронному архіві ННМБУ