Палкий ентузіаст науки

Палкий ентузіаст науки. До 150-річчя від дня народження Григорія Федоровича Писемського : біобібліогр. покажч. / уклад. : Л. Є. Корнілова, Н. І. Мамедова ; Нац. наук. мед. б-ка України. – Київ, 2012. – 109 с.

Бібліографічний покажчик присвячений видатному акушеру-гінекологу, доктору медицини, професору Київського медичного інституту Григорію Федоровичу Писемському. Для покажчика використані архівні документи та фотографії Національного музею медицини України. У виданні розміщена “Книжкова колекція Г.Ф. Писемського у фонді ННМБУ”, що складається з переліку медичних книг з книжкової колекції вченого у фонді ННМБУ, виданих в Україні в XIX – на початку XX ст., та книг закородонних авторів, включених до Державного реєстру національного культурного надбання України.

Із цією книгою Ви можете ознайомитися в Електронному архіві ННМБУ

Публікації на цю тему

Палкий ентузіаст науки. До 150-річчя від дня народження Григорія Федоровича Писемського : біобібліогр. покажч. / уклад. : Л. Є. Корнілова, Н. І. Мамедова ; Нац. наук. мед. б-ка України. – Київ, 2012. – 109 с. Бібліографічний покажчик присвячений видатному акушеру-гінекологу, доктору медицини, професору Київського медичного інституту Григорію Федоровичу Писемському. Для покажчика використані архівні документи та фотографії Національного музею медицини України. У виданні розміщена "Книжкова колекція Г.Ф. Писемського у фонді ННМБУ", що складається з переліку медичних книг з книжкової колекції вченого у фонді ННМБУ, виданих в Україні в XIX – на початку XX ст., та книг закородонних авторів, включених до Державного реєстру національного культурного надбання України. Із цією книгою Ви можете ознайомитися в Електронному архіві ННМБУ