Патоморфолог, історик медицини Сергій Микитович Старченко

Патоморфолог, історик медицини Сергій Микитович Старченко. До 100-річчя від дня народження : біограф. нарис / уклад. : Л. Є. Корнілова, П. І. Червяк ; наук. консультант П. І. Червяк ; Нац. наук. мед. б-ка України. – Київ, 2017. – 88 с. – (Медична біографістика).

Видання присвячене патоморфологу, історику медицини С.М. Старченко, який вивчав спадщину Миколи Пирогова, працював у Пироговській комісії при Вченій раді МОЗ УРСР (1957-1981) у групі ребальзамування мумії М.І. Пирогова. До видання увійшли бібліографічні описи друкованих праць про М.І. Пирогова з 1958 по 2010 рр., а також копії рукописних робіт про вивчення мумій у печерах Києво-Печерської Лаври, звіти про працю в Пироговській комісії. Окремо подані описи літератури про його життя; роздуми, спогади та відгуки про нього; добірка фотографій з особистого архіву С.М. Старченка з його власноручними коментарями.

Із цією книгою Ви можете ознайомитися в Електронному архіві ННМБУ

Публікації на цю тему

Патоморфолог, історик медицини Сергій Микитович Старченко. До 100-річчя від дня народження : біограф. нарис / уклад. : Л. Є. Корнілова, П. І. Червяк ; наук. консультант П. І. Червяк ; Нац. наук. мед. б-ка України. – Київ, 2017. – 88 с. – (Медична біографістика). Видання присвячене патоморфологу, історику медицини С.М. Старченко, який вивчав спадщину Миколи Пирогова, працював у Пироговській комісії при Вченій раді МОЗ УРСР (1957-1981) у групі ребальзамування мумії М.І. Пирогова. До видання увійшли бібліографічні описи друкованих праць про М.І. Пирогова з 1958 по 2010 рр., а також копії рукописних робіт про вивчення мумій у печерах Києво-Печерської Лаври, звіти про працю в Пироговській комісії. Окремо подані описи літератури про його життя; роздуми, спогади та відгуки про нього; добірка фотографій з особистого архіву С.М. Старченка з його власноручними коментарями. Із цією книгою Ви можете ознайомитися в Електронному архіві ННМБУ