Павло Миколайович Майструк. На сторожі раціонального харчування

Павло Миколайович Майструк. На сторожі раціонального харчування : біобібліогр. покажч. / уклад. : Л. Є. Корнілова, Г. П. Майструк, О. О. Терлецька ; Нац. наук. мед. б-ка України. – Київ, 2019. – 64 с. – (Медична біографістика).

Видання продовжує серію “Медична біографістика”. Матеріали видання висвітлюють біографічний портрет відомого гігієніста, доктора медичних наук, керівника Київського науково-дослідного інституту харчування Павла Миколайовича Майструка. Видання містить бібліографію праць, матеріали про його життя та діяльність, також представлена копія основних положень і висновків докторської дисертації “Криль – нове джерело повноцінного білка та можливості його застосування в раціональному та лікувально-профілактичному харчуванні”. При підготовці покажчика використані матеріали з особистого архіву родичів вченого.

Із цією книгою Ви можете ознайомитися в Електронному архіві ННМБУ

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Павло Миколайович Майструк. На сторожі раціонального харчування : біобібліогр. покажч. / уклад. : Л. Є. Корнілова, Г. П. Майструк, О. О. Терлецька ; Нац. наук. мед. б-ка України. – Київ, 2019. – 64 с. – (Медична біографістика). Видання продовжує серію "Медична біографістика". Матеріали видання висвітлюють біографічний портрет відомого гігієніста, доктора медичних наук, керівника Київського науково-дослідного інституту харчування Павла Миколайовича Майструка. Видання містить бібліографію праць, матеріали про його життя та діяльність, також представлена копія основних положень і висновків докторської дисертації "Криль – нове джерело повноцінного білка та можливості його застосування в раціональному та лікувально-профілактичному харчуванні". При підготовці покажчика використані матеріали з особистого архіву родичів вченого. Із цією книгою Ви можете ознайомитися в Електронному архіві ННМБУ