Покажчик обмінного фонду

Покажчик обмінного фонду / уклад. : Л. Л. Правоверова, Л. В. Строкон ; Нац. наук. мед. б-ка України. – Київ, 2020. – Вип. 58. – 90 с.

Видання містить інформацію про обмінний фонд Національної наукової медичної бібліотеки України. Покажчик складається з двох розділів: у першому подається інформація про видання, що надійшли до фондів бібліотеки завдяки книгообміну; у другому пропонуються документи, наявні в обмінному фонді ННМБУ, що можуть бути замовлені бібліотеками. Вперше представлений ретроспективний обмінний фонд за 1950-1970 рр., періодичні видання за 2010-2019 рр. Незмінною залишається рубрика “Книги, які розшукує ННМБУ”.

Із цією книгою Ви можете ознайомитися в Електронному архіві ННМБУ

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Покажчик обмінного фонду / уклад. : Л. Л. Правоверова, Л. В. Строкон ; Нац. наук. мед. б-ка України. – Київ, 2020. – Вип. 58. – 90 с. Видання містить інформацію про обмінний фонд Національної наукової медичної бібліотеки України. Покажчик складається з двох розділів: у першому подається інформація про видання, що надійшли до фондів бібліотеки завдяки книгообміну; у другому пропонуються документи, наявні в обмінному фонді ННМБУ, що можуть бути замовлені бібліотеками. Вперше представлений ретроспективний обмінний фонд за 1950-1970 рр., періодичні видання за 2010-2019 рр. Незмінною залишається рубрика "Книги, які розшукує ННМБУ". Із цією книгою Ви можете ознайомитися в Електронному архіві ННМБУ