Покажчик обмінного фонду

Покажчик обмінного фонду / уклад. : Л. Л. Правоверова, Л. В. Строкон ; Нац. наук. мед. б-ка України. – Київ, 2019. – Вип. 57. – 56 с.

Видання містить інформацію про обмінний фонд Національної наукової медичної бібліотеки України. Покажчик складається з двох розділів: у першому подається інформація про видання, що надійшли до фондів бібліотеки завдяки книгообміну; у другому пропонуються документи, наявні в обмінному фонді ННМБУ, що можуть бути замовлені бібліотеками. Незмінною залишається рубрика “Книги, які розшукує ННМБУ”.

Із цією книгою Ви можете ознайомитися в Електронному архіві ННМБУ

Публікації на цю тему

Покажчик обмінного фонду / уклад. : Л. Л. Правоверова, Л. В. Строкон ; Нац. наук. мед. б-ка України. – Київ, 2019. – Вип. 57. – 56 с. Видання містить інформацію про обмінний фонд Національної наукової медичної бібліотеки України. Покажчик складається з двох розділів: у першому подається інформація про видання, що надійшли до фондів бібліотеки завдяки книгообміну; у другому пропонуються документи, наявні в обмінному фонді ННМБУ, що можуть бути замовлені бібліотеками. Незмінною залишається рубрика "Книги, які розшукує ННМБУ". Із цією книгою Ви можете ознайомитися в Електронному архіві ННМБУ