Сію тобі в очі: презентація книги Людмили Горової

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек з нагоди флешмоб-читання «Читаємо, мріємо, гуртуймося» 27 вересня 2022 року відбулася онлайн-презентацію книги Людмили Горової «Сію тобі в очі».

Широкому загалу ім’я поетеси стало відомо під час війни завдяки віршу, а потім і пісні альт-поп гурту «Енджи Крейда». Ритм «Сію тобі в очі» подібний до стародавніх заклинань і намовлянь, тож відгукнувся у серці кожного українця, як своєрідний генетичний код. На сьогодні вірш перекладений багатьма мовами і відомий далеко за межами України.

У новій книзі Людмили Горової зібрані поезії, написані не тільки під час війни. Як говорить авторка, в ній частина життя: «Кожен із цих віршів, народжуючись, давав мені маленьке зцілення».

Спікер:
Людмила Горова, поетеса і письменниця

Модератори:
Світлана Кирій – завідувачка відділу зовнішніх комунікацій та маркетингу ННМБУ
Наталія Малішевська, головний бібліотекар ННМБУ

Публікації на цю тему

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек з нагоди флешмоб-читання «Читаємо, мріємо, гуртуймося» 27 вересня 2022 року відбулася онлайн-презентацію книги Людмили Горової «Сію тобі в очі». Широкому загалу ім’я поетеси стало відомо під час війни завдяки віршу, а потім і пісні альт-поп гурту «Енджи Крейда». Ритм «Сію тобі в очі» подібний до стародавніх заклинань і намовлянь, тож відгукнувся у серці кожного українця, як своєрідний генетичний код. На сьогодні вірш перекладений багатьма мовами і відомий далеко за межами України. У новій книзі Людмили Горової зібрані поезії, написані не тільки під час війни. Як говорить авторка, в ній частина життя: «Кожен із цих віршів, народжуючись, давав мені маленьке зцілення». Спікер: Людмила Горова, поетеса і письменниця Модератори: Світлана Кирій – завідувачка відділу зовнішніх комунікацій та маркетингу ННМБУ Наталія Малішевська, головний бібліотекар ННМБУ