Сію тобі в очі: презентація книги Людмили Горової

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек 27 вересня 2022 року о 16.00 запрошуємо на онлайн-презентацію книги Людмили Горової «Сію тобі в очі»

Широкому загалу ім’я поетеси стало відомо під час війни завдяки віршу, а потім і пісні Альт-поп гурту «Енджи Крейда». Ритм «Сію тобі в очі» подібний до стародавніх заклинань і намовлянь, тож відгукнувся у серці кожного українця, як своєрідний генетичний код. На сьогодні вірш перекладений багатьма мовами і відомий далеко за межами України.

У новій книзі Людмили Горової зібрані поезії і проза, написані у різні часи. Як говорить авторка, в ній частина життя: «Кожен із цих віршів, народжуючись, давав мені маленьке зцілення».

Приєднуйтесь до онлайн-трансляції в YouTube та нашій сторінці у Facebook! Поговоримо про життя і творчість, силу слова і діла, майбутнє української книги.

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек 27 вересня 2022 року о 16.00 запрошуємо на онлайн-презентацію книги Людмили Горової «Сію тобі в очі» Широкому загалу ім’я поетеси стало відомо під час війни завдяки віршу, а потім і пісні Альт-поп гурту «Енджи Крейда». Ритм «Сію тобі в очі» подібний до стародавніх заклинань і намовлянь, тож відгукнувся у серці кожного українця, як своєрідний генетичний код. На сьогодні вірш перекладений багатьма мовами і відомий далеко за межами України. У новій книзі Людмили Горової зібрані поезії і проза, написані у різні часи. Як говорить авторка, в ній частина життя: «Кожен із цих віршів, народжуючись, давав мені маленьке зцілення». Приєднуйтесь до онлайн-трансляції в YouTube та нашій сторінці у Facebook! Поговоримо про життя і творчість, силу слова і діла, майбутнє української книги.