Як бібліотеки можуть зробити свої громади здоровішими?

19–22 вересня 2023 р. фахівці Національної наукової медичної бібліотеки України Тетяна Мусієнко, заступник генерального директора з загальних питань і Світлана Кирій, завідувач відділу зовнішніх комунікацій та маркетингу взяли участь у роботі XIІІ-го Львівського міжнародного бібліотечного форуму «Бібліотека вільних людей».

ХІІІ Львівський міжнародний бібліотечний форум під час війни був особливим.
Він вразив історіями неймовірної стійкості колег з деокупованих міст і сіл, прикладами незламності і волонтерства в бібліотеках. Також говорили про бібліотеку в системі національної безпеки, промоцію здоров’я, бібліотерапію і психологічну підтримку, трансформацію соціальної функції бібліотек, проєктний менеджмент та інфраструктурні гранти, післявоєнне відновлення і розбудову.

22 вересня 2023 року в межах Форуму відбувся круглий стіл «Здоров’я нації і наслідки війни – як бібліотеки можуть зробити свої громади здоровішими?».

Спікери заходу:

  • Мар’яна Служинська, регіональна координаторка україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я»;
  • Ірина Варламова, координаторка проєкту «Здорові бібліотеки»;
  • Cвітлана Кирій, завідувачка відділу зовнішніх комунікацій та маркетингу Національної наукової медичної бібліотеки України;
  • Наталія Кучеряєва, директорка Диканської публічної бібліотеки Полтавської області.

Подія зібрала за круглим столом бібліотекарів з різних областей України, які активно займаються промоцією здоров’я в 20 громадах України під егідою україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».

Спікери представили досвід з реалізації промоції здоров’я у пілотному проєкті «Здорові бібліотеки», напрацювання Національної наукової медичної бібліотеки України і Диканської публічної бібліотеки Полтавської області.

Форум дав можливість бібліотечній спільноті разом підвести підсумки і побудувати найближчі плани щодо подолання наслідків війни.

Публікації на цю тему

19–22 вересня 2023 р. фахівці Національної наукової медичної бібліотеки України Тетяна Мусієнко, заступник генерального директора з загальних питань і Світлана Кирій, завідувач відділу зовнішніх комунікацій та маркетингу взяли участь у роботі XIІІ-го Львівського міжнародного бібліотечного форуму «Бібліотека вільних людей». ХІІІ Львівський міжнародний бібліотечний форум під час війни був особливим. Він вразив історіями неймовірної стійкості колег з деокупованих міст і сіл, прикладами незламності і волонтерства в бібліотеках. Також говорили про бібліотеку в системі національної безпеки, промоцію здоров’я, бібліотерапію і психологічну підтримку, трансформацію соціальної функції бібліотек, проєктний менеджмент та інфраструктурні гранти, післявоєнне відновлення і розбудову. 22 вересня 2023 року в межах Форуму відбувся круглий стіл «Здоров'я нації і наслідки війни – як бібліотеки можуть зробити свої громади здоровішими?». Спікери заходу:
  • Мар'яна Служинська, регіональна координаторка україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров'я»;
  • Ірина Варламова, координаторка проєкту «Здорові бібліотеки»;
  • Cвітлана Кирій, завідувачка відділу зовнішніх комунікацій та маркетингу Національної наукової медичної бібліотеки України;
  • Наталія Кучеряєва, директорка Диканської публічної бібліотеки Полтавської області.
Подія зібрала за круглим столом бібліотекарів з різних областей України, які активно займаються промоцією здоров'я в 20 громадах України під егідою україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров'я». Спікери представили досвід з реалізації промоції здоров’я у пілотному проєкті «Здорові бібліотеки», напрацювання Національної наукової медичної бібліотеки України і Диканської публічної бібліотеки Полтавської області. Форум дав можливість бібліотечній спільноті разом підвести підсумки і побудувати найближчі плани щодо подолання наслідків війни.