Київські історії Миколи Пимоненка

Мистецтво та медицина мають багато спільного. Про видатних лікарів, які досягли найвищого професійного рівня, кажуть, що вони оволоділи мистецтвом лікування. Геній митця полягає у вмінні «препарувати життя», прагнучі досягти сенсу буття та створити шедевр, досконалістю якого захоплюються критики і глядачі.

У 2022 році виповнилось 160 років від дня народження видатного українського художника Миколи Пимоненка. Є давня історія, що поєднує видатного митця і Національну наукову медичну бібліотеку України. Будинок, в якому розташовано бібліотеку, колись належав родині Олександра Терещенка – відомого благодійника. А от його рідний брат – Іван Терещенко взяв активну участь у освіті та формуванні особистості молодого талановитого митця – Миколи Пимоненко.

Спікер:
Людмила Петраускене, директорка музею Миколи Пимоненка в Малютянці

Модератор:
Наталія Малішевська, головний бібліотекар ННМБУ

Публікації на цю тему

Мистецтво та медицина мають багато спільного. Про видатних лікарів, які досягли найвищого професійного рівня, кажуть, що вони оволоділи мистецтвом лікування. Геній митця полягає у вмінні «препарувати життя», прагнучі досягти сенсу буття та створити шедевр, досконалістю якого захоплюються критики і глядачі. У 2022 році виповнилось 160 років від дня народження видатного українського художника Миколи Пимоненка. Є давня історія, що поєднує видатного митця і Національну наукову медичну бібліотеку України. Будинок, в якому розташовано бібліотеку, колись належав родині Олександра Терещенка – відомого благодійника. А от його рідний брат – Іван Терещенко взяв активну участь у освіті та формуванні особистості молодого талановитого митця – Миколи Пимоненко. Спікер: Людмила Петраускене, директорка музею Миколи Пимоненка в Малютянці Модератор: Наталія Малішевська, головний бібліотекар ННМБУ