Нова книга Михайла Бойчака – «Асаулюк Іван Кузьмич»

У серії «Лікарі Київського військового госпіталю» вийшла нова книга Михайла Бойчака –  «Асаулюк Іван Кузьмич».

Іван Кузьмич Асаулюк присвятив 66 років свого професійного життя не просто лікарській справі, а роботі військовим терапевтом. Він є автором понад 300 наукових праць, у тому числі 8 книг і 14 медичних посібників. Такий науковий доробок мають далеко не всі професори, але їх автор не мав наукового ступеню. Його фахова допитливість, прагнення до самовдосконалення, аналізу своєї діяльності, бажання поділитися з колегами досвідом, науковими здобутками – були рушійними силами наукової діяльності. Сфера наукових зацікавленостей І.К. Асаулюка досить широка. Це клініка і лікування внутрішніх захворювань (пульмонологія, кардіологія, ревматологія, гастроентерологія, ендокринологія тощо); фізіотерапія та інші методи лікування; клінічна казуїстика; організаційні питання діагностики.

Автор книги – Михайло Бойчак, давній друг ННМБУ, даруючи примірник, написав: «Ця книга не про академіка, не про професора, не про заслуженого діяча… Ця книга про звичайного військового лікаря, терапевта, чудову людину, яка є окрасою лікувального закладу – Головного військового клінічного госпіталю».

Публікації на цю тему

У серії «Лікарі Київського військового госпіталю» вийшла нова книга Михайла Бойчака -  «Асаулюк Іван Кузьмич». Іван Кузьмич Асаулюк присвятив 66 років свого професійного життя не просто лікарській справі, а роботі військовим терапевтом. Він є автором понад 300 наукових праць, у тому числі 8 книг і 14 медичних посібників. Такий науковий доробок мають далеко не всі професори, але їх автор не мав наукового ступеню. Його фахова допитливість, прагнення до самовдосконалення, аналізу своєї діяльності, бажання поділитися з колегами досвідом, науковими здобутками – були рушійними силами наукової діяльності. Сфера наукових зацікавленостей І.К. Асаулюка досить широка. Це клініка і лікування внутрішніх захворювань (пульмонологія, кардіологія, ревматологія, гастроентерологія, ендокринологія тощо); фізіотерапія та інші методи лікування; клінічна казуїстика; організаційні питання діагностики. Автор книги – Михайло Бойчак, давній друг ННМБУ, даруючи примірник, написав: «Ця книга не про академіка, не про професора, не про заслуженого діяча… Ця книга про звичайного військового лікаря, терапевта, чудову людину, яка є окрасою лікувального закладу – Головного військового клінічного госпіталю».