Військова медицина: сучасні аспекти

Сучасні аспекти військової медицини/Збірник наукових праць. – Вип. 30. – Ч.1.- К., 2023.

Військова медицина, її розвиток є актуальними питаннями сьогодення. У збірнику подані науково–практичні матеріали, присвячені медичному забезпеченню Збройних Сил України, сучасній діагностиці та лікуванню захворювань хірургічного та терапевтичного профілів, а також результати випробувань лікарських засобів і методів лікування.

«Набутий та проаналізований бойовий досвід медичного забезпечення Збройних Сил України в ході повномасштабної російської збройної агресії проти нашої держави, новітні спільні клінічні успіхи у лікуванні поранених, травмованих та хворих захисників України дозволять збагатити науково-практичну складову військової та госпітальної медицини, досягти нових медичних спроможностей в інтересах збереження та охорони здоров’я військовослужбовців, ветеранів та всіх громадян України», – говорить Анатолій Казьмірчук, начальник Національного військово-методичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь генерал-майор медичної служби.

«Наукове видання – 30-й збірник наукових праць «Сучасні аспекти військової медицини» є певною мірою підсумком наполегливої наукової роботи лікарів центру, управлінців, кафедральних колективів, а також свідченням того, що незважаючи на військовий стан в державі, медицина продовжує розвиватися, як практично, так і в науковому напрямку», – зазначив Валерій Савицький, начальник Української військово-медичної академії бригадний генерал медичної служби.

Публікації на цю тему

Сучасні аспекти військової медицини/Збірник наукових праць. – Вип. 30. – Ч.1.- К., 2023. Військова медицина, її розвиток є актуальними питаннями сьогодення. У збірнику подані науково–практичні матеріали, присвячені медичному забезпеченню Збройних Сил України, сучасній діагностиці та лікуванню захворювань хірургічного та терапевтичного профілів, а також результати випробувань лікарських засобів і методів лікування. «Набутий та проаналізований бойовий досвід медичного забезпечення Збройних Сил України в ході повномасштабної російської збройної агресії проти нашої держави, новітні спільні клінічні успіхи у лікуванні поранених, травмованих та хворих захисників України дозволять збагатити науково-практичну складову військової та госпітальної медицини, досягти нових медичних спроможностей в інтересах збереження та охорони здоров’я військовослужбовців, ветеранів та всіх громадян України», – говорить Анатолій Казьмірчук, начальник Національного військово-методичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь генерал-майор медичної служби. «Наукове видання – 30-й збірник наукових праць «Сучасні аспекти військової медицини» є певною мірою підсумком наполегливої наукової роботи лікарів центру, управлінців, кафедральних колективів, а також свідченням того, що незважаючи на військовий стан в державі, медицина продовжує розвиватися, як практично, так і в науковому напрямку», – зазначив Валерій Савицький, начальник Української військово-медичної академії бригадний генерал медичної служби.