Олександр Новіков: людина, особистість, фахівець

Олександр Вікторович Новіков. Людина, особистість, фахівець. Автор – упорядник В.О. Борищук. К, 2022.

Життєвий шлях та професійна спадщина Олександра Вікторовича Новікова, за словами упорядника книги Володимира Борищука, має стати взірцем для майбутніх поколінь фармацевтичних працівників. Книга розповідає про неординарну особистість, талановитого організатора фармацевтичної діяльності, громадського діяча. Олександр Новіков бере активну участь у розбудові вітчизняної фармації та не припиняє своєї активної діяльності у забезпеченні населення України лікарськими засобами в складні воєнні часи.

Книга розрахована на науковців та практичних працівників фармацевтичної галузі, всіх, хто цікавиться історією фармації, її сучасним станом та вболіває за подальший розвиток фармацевтичної галузі.

Публікації на цю тему

Олександр Вікторович Новіков. Людина, особистість, фахівець. Автор – упорядник В.О. Борищук. К, 2022. Життєвий шлях та професійна спадщина Олександра Вікторовича Новікова, за словами упорядника книги Володимира Борищука, має стати взірцем для майбутніх поколінь фармацевтичних працівників. Книга розповідає про неординарну особистість, талановитого організатора фармацевтичної діяльності, громадського діяча. Олександр Новіков бере активну участь у розбудові вітчизняної фармації та не припиняє своєї активної діяльності у забезпеченні населення України лікарськими засобами в складні воєнні часи. Книга розрахована на науковців та практичних працівників фармацевтичної галузі, всіх, хто цікавиться історією фармації, її сучасним станом та вболіває за подальший розвиток фармацевтичної галузі.