Організація медичного забезпечення військ

Організація забезпечення військ (сил) медичним майном: навчальний посібник. – К., 2023.

Організація медичного забезпечення військ – один із напрямів діяльності медичної служби Збройних Сил України, що спрямований на безперебійне забезпечення медичною технікою і майном військ (сил) та закладів охорони здоров’я міністерства оборони України. Від рівня забезпеченості медичної служби та оперативності військово-медичного постачання залежить безперервність і своєчасність допомоги пораненим та хворим на етапах медичної евакуації.

У навчальному посібнику подані основні розділи з навчання студентів фармацевтичних факультетів вищих медичних (фармацевтичних) закладів освіти України за програмою підготовки офіцера медичної служби запасу в обсязі, необхідному для виконання службових обов’язків начальника аптеки медичної роти, відділення медичного постачання механізованої (танкової) бригади і начальника відділу (відділення, групи) зберігання медичного складу (центру формування та зберігання медичного майна і техніки непорушного запасу) на воєнний час.

Публікації на цю тему

Організація забезпечення військ (сил) медичним майном: навчальний посібник. – К., 2023. Організація медичного забезпечення військ – один із напрямів діяльності медичної служби Збройних Сил України, що спрямований на безперебійне забезпечення медичною технікою і майном військ (сил) та закладів охорони здоров’я міністерства оборони України. Від рівня забезпеченості медичної служби та оперативності військово-медичного постачання залежить безперервність і своєчасність допомоги пораненим та хворим на етапах медичної евакуації. У навчальному посібнику подані основні розділи з навчання студентів фармацевтичних факультетів вищих медичних (фармацевтичних) закладів освіти України за програмою підготовки офіцера медичної служби запасу в обсязі, необхідному для виконання службових обов’язків начальника аптеки медичної роти, відділення медичного постачання механізованої (танкової) бригади і начальника відділу (відділення, групи) зберігання медичного складу (центру формування та зберігання медичного майна і техніки непорушного запасу) на воєнний час.