Педіатрія, національний підручник

Педіатрія: національний підручник: у 2 т/ за ред. Професора В.В.Бережного. – Київ, 2013.

У національному підручнику широко висвітлені актуальні питання педіатрії з урахуванням державної політики та в рамках подальшого розвитку сімейної медицини. У книзі викладені питання харчування дітей раннього віку, діагностики та лікування фонових захворювань, імунопрофілактики, патології бронхо-легеневої, серцево-судинної та ендокринної систем, травного тракту, сечових шляхів, захворювання крові, питання алергології, інфекційних та онкологічних хвороб, невідкладна медична допомога тощо.

Охорона здоров’я дітей тісно пов’язана зі станом розвитку педіатрії в Україні й ґрунтується на загальних принципах організації лікувально-профілактичної допомоги: доступності, безкоштовності, ефективності, послідовності та етапності медичного забезпечення, доказовості. Повноцінну медичну допомогу дітям можуть надати ті лікарі, які отримали глибокі теоретичні знання та практичну підготовку під час навчання на додипломному етапі, інтернатурі та постійно підвищують свою кваліфікацію під час самостійної практичної діяльності.

Автори підручника подавали інформацію згідно протоколів діагностики та лікування найбільш поширених хвороб у дитячому віці, в тому числі стосовно дозування лікарських засобів.

Книга рекомендована педіатрам, лікарям загальної практики – сімейної медицини, інтернам, ординаторам, аспірантам.

Публікації на цю тему

Педіатрія: національний підручник: у 2 т/ за ред. Професора В.В.Бережного. - Київ, 2013. У національному підручнику широко висвітлені актуальні питання педіатрії з урахуванням державної політики та в рамках подальшого розвитку сімейної медицини. У книзі викладені питання харчування дітей раннього віку, діагностики та лікування фонових захворювань, імунопрофілактики, патології бронхо-легеневої, серцево-судинної та ендокринної систем, травного тракту, сечових шляхів, захворювання крові, питання алергології, інфекційних та онкологічних хвороб, невідкладна медична допомога тощо. Охорона здоров’я дітей тісно пов’язана зі станом розвитку педіатрії в Україні й ґрунтується на загальних принципах організації лікувально-профілактичної допомоги: доступності, безкоштовності, ефективності, послідовності та етапності медичного забезпечення, доказовості. Повноцінну медичну допомогу дітям можуть надати ті лікарі, які отримали глибокі теоретичні знання та практичну підготовку під час навчання на додипломному етапі, інтернатурі та постійно підвищують свою кваліфікацію під час самостійної практичної діяльності. Автори підручника подавали інформацію згідно протоколів діагностики та лікування найбільш поширених хвороб у дитячому віці, в тому числі стосовно дозування лікарських засобів. Книга рекомендована педіатрам, лікарям загальної практики – сімейної медицини, інтернам, ординаторам, аспірантам.