Щоденник війни

24.02 – назва нової книги, що передана до фонду Національної наукової медичної бібліотеки України автором – Андрієм Мероником.

Ранок 24 лютого перевернув свідомість і життя всіх українців, змінив його назавжди.

«Ця книжка про війну в ХХІ столітті. Ця книжка про війну в центрі Європи. Про те, чого ніхто не міг собі уявити…»

Книга створена як літературна ініціатива, що має за мету зібрати кошти на допомогу ЗСУ. Вона розповідає про молодих людей, які опинилися посеред війни, а також містить невеликі розповіді відомих і не дуже знаних українців, які залишили свої історії для історії.

Видання сповнене переживань і подробиць пережитого жаху початку війни, а також віри у краще майбутнє: «Та, попри все, я впевнена, що ця війна – наш спільний шалений стрибок до свободи від усіх цих страхів і лещат, які наразі стискають наші груди. Це перемога добра над тим злом, що тероризує пів світу. І так склалося, що нам випала карта навчити світ, як це – бути людьми».

Офіційний сайт книги «24.02»: https://fuckingwar.com/

Публікації на цю тему

24.02 – назва нової книги, що передана до фонду Національної наукової медичної бібліотеки України автором – Андрієм Мероником. Ранок 24 лютого перевернув свідомість і життя всіх українців, змінив його назавжди. «Ця книжка про війну в ХХІ столітті. Ця книжка про війну в центрі Європи. Про те, чого ніхто не міг собі уявити…» Книга створена як літературна ініціатива, що має за мету зібрати кошти на допомогу ЗСУ. Вона розповідає про молодих людей, які опинилися посеред війни, а також містить невеликі розповіді відомих і не дуже знаних українців, які залишили свої історії для історії. Видання сповнене переживань і подробиць пережитого жаху початку війни, а також віри у краще майбутнє: «Та, попри все, я впевнена, що ця війна – наш спільний шалений стрибок до свободи від усіх цих страхів і лещат, які наразі стискають наші груди. Це перемога добра над тим злом, що тероризує пів світу. І так склалося, що нам випала карта навчити світ, як це – бути людьми». Офіційний сайт книги «24.02»: https://fuckingwar.com/