Славетні імена київської фармації

Трохимчук В.В., Садовик О.В., Борищук В.О. Славетні імена фармації м. Києва 1964-2021 рр. К., 2023

У книзі розповідається про видатних фармацевтів – О.І. Шевчук, Б.П. Єгоров, В.Г. Бабяк, Р.І. Александрович, В.В. Семенюк та інші. Загалом висвітлено шлях 36 яскравих особистостей.

Народна мудрість стверджує, будуючи майбутнє, слід вивчати і аналізувати минуле, зберігати найкращі досягнення, з повагою ставитись до праці попередників. Ця книга створена задля збереження пам’яті працівників фармацевтичної галузі України та продовження кращих традицій вітчизняної фармації. Яскраві особистості, які працювали у аптечному сегменті в м. Києві, по суті були прикладом для всієї аптечної служби, створюючи не тільки матеріально-технічну базу, а й стандарти роботи.

Окремі глави книги присвячені роботі фармацевтичних осередків у Національному університеті охорони здоров’я ім. П.Л. Шупика, Української військово-медичної академії. Не оминули увагою автори офіційне видання – «Фармацевтичний журнал» та його значення у поширенні передового досвіду та результатів досліджень у фармацевтичній галузі.

Книга зацікавить науковців, практичних працівників фармації, всіх, хто цікавиться історію вітчизняної фармації та вболіває про її подальший розвиток.

Публікації на цю тему

Трохимчук В.В., Садовик О.В., Борищук В.О. Славетні імена фармації м. Києва 1964-2021 рр. К., 2023 У книзі розповідається про видатних фармацевтів – О.І. Шевчук, Б.П. Єгоров, В.Г. Бабяк, Р.І. Александрович, В.В. Семенюк та інші. Загалом висвітлено шлях 36 яскравих особистостей. Народна мудрість стверджує, будуючи майбутнє, слід вивчати і аналізувати минуле, зберігати найкращі досягнення, з повагою ставитись до праці попередників. Ця книга створена задля збереження пам’яті працівників фармацевтичної галузі України та продовження кращих традицій вітчизняної фармації. Яскраві особистості, які працювали у аптечному сегменті в м. Києві, по суті були прикладом для всієї аптечної служби, створюючи не тільки матеріально-технічну базу, а й стандарти роботи. Окремі глави книги присвячені роботі фармацевтичних осередків у Національному університеті охорони здоров’я ім. П.Л. Шупика, Української військово-медичної академії. Не оминули увагою автори офіційне видання – «Фармацевтичний журнал» та його значення у поширенні передового досвіду та результатів досліджень у фармацевтичній галузі. Книга зацікавить науковців, практичних працівників фармації, всіх, хто цікавиться історію вітчизняної фармації та вболіває про її подальший розвиток.