Трохимчук В.В., Садовик О.В., Борищук В.О. Славетні імена фармації м. Києва 1964-2021 рр. К., 2023

У книзі розповідається про видатних фармацевтів – О.І. Шевчук, Б.П. Єгоров, В.Г. Бабяк, Р.І. Александрович, В.В. Семенюк та інші. Загалом висвітлено шлях 36 яскравих особистостей.

Народна мудрість стверджує, будуючи майбутнє, слід вивчати і аналізувати минуле, зберігати найкращі досягнення, з повагою ставитись до праці попередників. Ця книга створена задля збереження пам’яті працівників фармацевтичної галузі України та продовження кращих традицій вітчизняної фармації. Яскраві особистості, які працювали у аптечному сегменті в м. Києві, по суті були прикладом для всієї аптечної служби, створюючи не тільки матеріально-технічну базу, а й стандарти роботи.

Окремі глави книги присвячені роботі фармацевтичних осередків у Національному університеті охорони здоров’я ім. П.Л. Шупика, Української військово-медичної академії. Не оминули увагою автори офіційне видання – «Фармацевтичний журнал» та його значення у поширенні передового досвіду та результатів досліджень у фармацевтичній галузі.

Книга зацікавить науковців, практичних працівників фармації, всіх, хто цікавиться історію вітчизняної фармації та вболіває про її подальший розвиток.