Спосіб покращення переносимості протитуберкульозної поліхіміотерапії у хворих на хіміорезистентний туберкульоз легень

Спосіб покращення переносимості протитуберкульозної поліхіміотерапії у хворих на хіміорезистентний туберкульоз легень : методичні рекомендації / Запоріз. держ. мед. ун-т та ін. ; уклад.: Фещенко Ю.І., Разнатовська О.М., Гріцова Н.А. - Київ : Вид-во ЗДМУ, 2016. - 13 с. : табл. - Бібліогр.: с. 13.
Б-96505

В методичних рекомендаціях представлені результати наукових досліджень кафедри фризіатрії і пульмонології Запорізького державного медичного університету.
Зміст:
Вступ. - С. 4
Обґрунтування актуальності способу покращення переносимості протитуберкульозної поліхіміотерапії у хворих на хіміорезистентний туберкульоз легень. - С. 5
Опис способу покращення переносимості протитуберкульозної поліхіміотерапії у хворих на хіміорезистентний туберкульоз легень. - С. 7
Висновки. - С. 12
Перелік рекомендованої літератури. - С. 13

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.