Сучасна фізіотерапія в аспекті стоматологічного прийому

Представляємо новий підручник:
Бургонський В.Г., Бургонський В.В. Сучасна фізіотерапія в аспекті стоматологічного прийому. К., 2022.

Сьогодні фізіотерапевтичні методи є невід’ємною складовою цілеспрямованих програм медичної реабілітації. Останні 10-20 років у світі спостерігається справжній бум фізіотерапії, обумовлений науково-технічним прогресом в електроніці, розвитком нанотехнологій і створенням принципово нових джерел різноманітних видів фізичного впливу. У зв’язку з цим стоматологи потребують сучасних джерел підвищення рівня знань.

Нові вимоги, висунуті Конвенцією реформування вищої медичної і післядипломної освіти, запити практичної охорони здоров’я стали основою для складання цього підручника. В книзі описані методики діагностування та лікування із застосуванням ультразвуку, іонізованого газу, світлолікування, лазерних технологій, бальнеотерапії, різноманітних методів масажу, рефлексотерапії, гірудотерапії, ароматерапії, озонотерапії тощо у стоматологічній практиці. Розглянуто основні типи патологій, для курації яких використовуються дані методи. Наводяться показання та протипоказання до їх застосування.

Підручник рекомендований для студентів медичних вишів, практикуючих лікарів стоматологів усіх спеціальностей, клінічних ординаторів, аспірантів, керівників клінік і наукових співробітників.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Представляємо новий підручник: Бургонський В.Г., Бургонський В.В. Сучасна фізіотерапія в аспекті стоматологічного прийому. К., 2022. Сьогодні фізіотерапевтичні методи є невід’ємною складовою цілеспрямованих програм медичної реабілітації. Останні 10-20 років у світі спостерігається справжній бум фізіотерапії, обумовлений науково-технічним прогресом в електроніці, розвитком нанотехнологій і створенням принципово нових джерел різноманітних видів фізичного впливу. У зв’язку з цим стоматологи потребують сучасних джерел підвищення рівня знань. Нові вимоги, висунуті Конвенцією реформування вищої медичної і післядипломної освіти, запити практичної охорони здоров’я стали основою для складання цього підручника. В книзі описані методики діагностування та лікування із застосуванням ультразвуку, іонізованого газу, світлолікування, лазерних технологій, бальнеотерапії, різноманітних методів масажу, рефлексотерапії, гірудотерапії, ароматерапії, озонотерапії тощо у стоматологічній практиці. Розглянуто основні типи патологій, для курації яких використовуються дані методи. Наводяться показання та протипоказання до їх застосування. Підручник рекомендований для студентів медичних вишів, практикуючих лікарів стоматологів усіх спеціальностей, клінічних ординаторів, аспірантів, керівників клінік і наукових співробітників.